Nedir bu Kiwi Uygulaması

kiwi uygulamasi nedirFacebook’ta son zamanların en çok konuşulan uygulamalarından bir tanesi olan Kiwi Sosyal Medya üzerinde fırtına estirmeye devam ediyor.

Kiwi uygulaması kullanıcıların birbirlerine soru sormasını sağlayan bir sohbet uygulaması. Diğer bir soru uygulaması olan Ask.Fm benzerliği ile de dikkat çeken Kiwi, takip ettiğiniz kişiler rastgele sorular sormanızı sağlıyor…

Ama Kiwi uygulamasını popüler yapan ise  Facebook üzerinde gelen istekler. Uygulamayı bir kez kullansanız bile tüm Facebook arkadaşlarınıza otomatik olarak Kiwi uygulamasının daveti gidiyor. Doğal olarak sürekli gelen bildirimler Kiwi bildirimleri Facebook kullanıcılarını bir hayli bunaltıyor.

Kiwi uygulamasını severek kullanıyor ve bildirimlerin gitmesi sizi ve arkadaşlarınızı rahatsız etmiyor herhangi bir sorun bulunmuyor. Ama bu sizin için bir sorun teşkil ediyorsa uygulamayı denemeden önce bir kez daha düşünmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Peki bu Kiwi nasıl kullanılır?

Kiwi uygulamasında kendinize bir profil oluşturduktan sonra diğer Kiwi kullanıcılara soru sorabilir ve onların cevaplamasını bekleyebilirsiniz. Aynı şekilde takipleşme sisteminin de yer aldığı Kiwi uygulamasında daha önce soru sormuş kullanıcıların sorularını cevaplayabilir ve takip ettiğiniz kişilerin sorularını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.