2015’in en iyi Android uygulamaları

Android kullanıcılarının sevebileği en iyi uygulamaları bir arada toparladık. Bakalım beğenecekmisiniz?

1- Periscope

periscope_759

Son günlerinde internet üzerinden canlı yayın yapabilen Periscope uygulamasının ne kadar ses getirdiğini sosyal medyayı takip eden hemen hemen herkes biliyor sanırım. O zaman bilmenizi isterim ki Periscope geçen aydan itibaren Android kullanıcılarına da hizmet vermeye başladı. Dikkat Periscop kullanırken uyuyakalmanız sizi uzunca bir süre gündemden düşürmeyebilir. Özellikle Twitter üzerinden oynuyorsanız.

 2-Mistaken

MistakenEvet, Mistaken bir fotoğraf paylaşım uygulaması ama diğerlerinden çok önemli bir özelliği bulunmakta. Bir fotoğraf çekiyorsunuz ama o çektiğiniz fotoğrafı bir daha asla görmüyorsunuz onun yerine aynı anda bir başkası tarafından çekilmiş bir fotoğrafı görüyorsunuz.

İlk başta size tuhaf geliyor olabilir ama şundan eminim ki sizin karşınıza nasıl bir fotoğraf çıkacak diye de merak etmeye başlamışsınızdır. Neyse ki bu uygulamayı kullanmak için hesap açmak gibi benzeri şeylerle uğraşmıyorsunuz.

 

 

 

3-Snap me up

snapmeupscreens

Belki başkalarının sizi uyandırmasından hoşlanmıyorsunuz, belki alarm sesini başkalarına tercih ediyorsunuz, kim bilir belki de sabah uyanır uyanmaz selfie çekmek istiyorsunuzdur.

İşte bu noktada yeni Android uygulaması olan Snap me up,  aradığınız şeyi size veriyor. Bu uygulama ile kurduğunuz alarm siz selfie çekmeyene kadar susmuyor. Ayrıca bu uygulamanın normal yani sadece alarmlı olanı da var. Uygulamanın temel amacı ilk başta belirttiğim gibi selfie olduğundan ilkini tercih etmeniz daha doğru ve daha eğlenceli olacaktır.

 4-Sunrise

Microsoft tarafından satın alınan Sunrise calender son güncellemesini yaptı. Şu ana kadar yapılan en büyük güncelleme olmasa bile televizyon programlarını canlı izlemek ve film, dizi gibi programları kaçırmak istemeyenler için vazgeçilmez bir gelişme ortaya çıktı. Hangi dizinin hangi kanalda ve hangi saatte yayınlandığını size bildirmek artık Sunrise calender yani takvimi ile artık çok kolay.

5-Lenka

lenka

iOS tarafında yaklaşık bir yıldır var olan Lenka siyah beyaz özel fotoğraf uygulaması artık Android’te de mevcut durumda. Tek renkli bir sahne çekmek istediğiniz zaman bu uygulama diğer siyah-beyaz filtrelere göre çok daha özel bir sonuç çıkarıyor karşınıza.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.